PDFDrukujEmail

Brąz w  Igrzyskach Dzieci Województwa Podlaskiego

w Koszykówce Dziewcząt rocznik 2005  i młodsze

 

Dnia 15 maja  2018 roku, w Białymstoku  został rozegrany turniej finał Igrzysk  Województwa Podlaskiego w Koszykówce Dziewcząt.

 

Do finału zakwalifikowały się cztery drużyny, które utworzyły dwie pary półfinałowe. Zwyciężczynie półfinałów zagrały w meczu o pierwsze miejsce, natomiast pozostałe dwa zespoły walczyły o brązowe medale.

 

W pierwszym meczu nasze dziewczęta przegrały z SP 47 Białystok. O brązowy medal walczyły z SP 4 Łomżą, którą pokonały po pięknej i zaciętej walce.  Tym samym zdobyły trzecie miejsce. Wywalczyły brąz !!  Gratulujemy!!!

 

Klasyfikacja końcowa :

  1. Szkoła Podstawowa Nr 47 Białystok
  2. Szkoła Podstawowa Nr 3 Zambrów
  3. Szkoła Podstawowa Nr 45 Białystok
  4. Szkoła Podstawowa Nr 4 Łomża

 

Najlepszą zawodniczką naszego zespołu została Wiktoria Adamczuk.

 

Skład zespołu:

Adamczuk Wiktoria, Polak Wiktoria, Górska Zuzanna, Giermaniuk Joanna, Kopyłow Sylwia, Piesiecka Kinga, Tarasiewicz Patrycja, Krahel Patrycja, Kalinowska Roksana, Zuzanna Trybułowska, Tudela Julia, Ostapkiewicz Anna , Jakubiak Paulina, Aleksandra Michałowska, Daniszewska Oliwia.

 

Opiekun zespołupani Marzanna Sepko