PDFDrukujEmail

ZSI1 najlepszą lekkoatletyczną szkołą w mieście.

 


GALERIA !

 

Po sukcesie Gimnazjalistek PGI 17, które w Gimnazjadzie Białegostoku w lekkiej atletyce sprawiły niespodziankę zajmując w punktacji drużynowej II miejsce, w ich ślady poszli młodsi koledzy i młodsze koleżanki z SP 45.  W Igrzyskach Miasta Białegostoku w lekkiej atletyce chłopcy w punktacji drużynowej zajęli II miejsce, natomiast  dziewczęta  zostały Mistrzyniami Miasta.

 

Podopieczni p. Beaty Makarewicz i p. Grzegorz Ejsmonta zdobyli indywidualnie 16 medali!!!!

 

Złote medale:

Emilia Tyniewicka- 200m pł,

Martyna Osińska - skok wzwyż,

Symeon Tomecki- rzut dyskiem i rzut oszczepem,

sztafeta dziewcząt 4x 60m / Iga Dojlidko, Martyna Osińska, Wiktoria Gryko, Emilia Tyniewicka/

Srebro:

Oliwia Lewoniewska- rzut dyskiem,

Weronika Koniuch- rzut oszczepem i pchnięcie kulą,

Oskar Lisowski- rzut oszczepem,

Krzysztof Skorupski bieg na 600m.

Brąz:

Emilia Tyniewicka- 80 m pł,

Oliwia Lewoniewska- rzut oszczepem,

Weronika Dunaj- rzut dyskiem,

Szymon Zambrzycki- rzut dyskiem,

sztafeta chłopców 4x60m / Rafał Werder, Hubert Citko, Albert Szczesiul, Symeon Tomecki/

Do sukcesu drużynowego swoje „cegiełki” dołożyli  zawodnicy, którzy zajęli do 8 miejsca w swoich konkurencjach.

 

Dziewczęta:

Gabriela Raczkowska- 60m (6), Kinga Bychowska- 200m pł (8),  Monika Zagroba- 200m (6), Paulina Kopystecka- 200m (7), Petimat Abdulaeva- chód 3 km (7), Weronika Dunaj-rzut  oszczepem (4), Martyna Osińska- w dal (8)

 

Chłopcy:

Oskar Lisowski- 200 m pł (5),  Jakub Zdrojkowski- 200 m pł (7), Hubert Citko- 200m (5), Rafał Werder- 200m (8), Stojak Cezary- rzut dyskiem (6), Przemysław Danowski- pchnięcie kulą (4), Kamil Olkowski-- pchnięcie kulą (8), Jakub Ilczuk- rzut oszczepem (5), Albert Szczesiul-skok wzwyż (4), Krzysztof Józwowicz- skok wzwyż (7).

 

Pozostali reprezentanci naszej szkoły : Gabriela Brzozowska, Oliwia Dakowicz, Aleksandra Jóźwiak, Aleksandra Kuźma, Amelia Jaroszewicz,, Zuzanna Giro, Kamil Ostaszewki, Aleksander Adamczuk, Daniel Drużński, Krystian Gajewski.

 

Ostatnimi zawodami kończącymi szkolny sezon lekkoatletyczny były Igrzyska Województwa Podlaskiego. Dziewczęta ponownie wywalczyły miejsce na podium zajmując III miejsce w rywalizacji drużynowej. Chłopcy w tej klasyfikacji zajęli 5 miejsce.

 

Indywidualnie -  Symeon Tomecki został Mistrzem Województwa w rzucie dyskiem, Weronika Koniuch Wicemistrzynią w pchnięciu kulą a Emilia Tyniewicka brązową medalistką 200 m pł.

 

Pozostali reprezentanci SP 45 zajęli następujące miejsca: Oliwia Lewoniewska - rzut oszczepem i rzut dyskiem (8), Weronika Dunaj - rzut dyskiem (14), Weronika Koniuch - rzut oszczepem (5), Emilia Tyniewicka -  80 m pł (8),  sztafeta 4x60 m – (14),  Krzysztof Skorupski - 600m (5), Albert Szczesiul -  skok wzwyż (9), Symeon Tomecki – rzut oszczepem (4), Oskar Lisowski – rzut oszczepem (11), Szymon  Zambrzycki – rzut dyskiem (9), sztafeta chłopców 4x60m – (9).

 

GRATULACJE ZAWODNIKOM I ICH OPIEKUNOM !!!!!!!!!!!!!!!

 

Wyniki:

http://www.pwszs.bialystok.pl/doc/centralna/igrz_lekka_atletyka.pdf

http://www.pwszs.bialystok.pl/doc/sp_la_wyniki.pdf

Kalendarz
grudzień 2017
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Dane do faktur

NABYWCA:

MIASTO BIAŁYSTOK - URZĄD MIEJSKI W BIAŁYMSTOKU

ul. Słonimska 1

15-950 Białystok

NIP: 542 030 46 37

 

ODBIORCA:

Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi

Im. Świętego Jana Pawła II - SP 45

ul. Łagodna 10

15-757 Białystok

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 
Licznik odwiedzin