PDFDrukujEmail

SREBRO I BRĄZ W IGRZYSKACH MIASTA BIAŁEGOSTOKU

DZIEWCZĄT W KOSZYKÓWCE

 

Dnia 12.12.2017r. w Szkole Podstawowej Nr 47 odbyły się Finały Igrzysk Miasta Białegostoku w Koszykówce Dziewcząt klas VI (rocznik 2005 i młodsze).

 

Nasze dziewczęta w całych rozgrywkach  uległy jedynie  reprezentantkom SP 47 zdobywając II miejsce i srebrne medale.

Skład zespołu: Michałowska Aleksandra, Trybułowska Zuzanna, Tudela Julia, Jakubiak Paulina, Kalinowska Roksana, Zuzanna Górska, Piesiecka Kinga, Adamczuk Wiktoria, Ostapkiewicz Anna, Daniszewska Oliwia, Krahel Patrycja, Tarasiewicz Patrycja,  Giermaniuk Joanna, Jacewicz Patrycja, Ciepłuch Natalia, Sylwia Kopyłow

 

Natomiast nasze dziewczęta z rocznika 2002 i młodsze dnia 15.12.2017r wywalczyły III miejsce  i brązowe medale !

 

Skład zepołu: Kornelia Bajsicka, Zofia Magusiewicz, Magda Mazur, Kamila Tadejko, Oliwia Lewoniewska, Aleksandra Stankiewicz, Aleksandra Rusiłowicz, Zuzanna Praczyk, Żakowicz Wiktoria, Kulesza Natalia, Ksepko Katarzyna, Koruch Maria.

Opiekun zespołu – Marzanna Sepko

 

Gratulujemy dziewczętom i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach !!!!