Polski,   English,   Español,   Deutsch

Tegoroczny test diagnozujący z języka angielskiego został przeprowadzony na przełomie miesiąca września i października br. w klasach pierwszych gimnazjum. Do napisania testu w tym roku gorąco zachęcali uczniowie klasy III B językowej (Gabrysia Siemieniuk, Natalia Podgajecka i Piotr Mirucki) przekonując młodsze koleżanki i kolegów do zasadności zweryfikowania poziomu wiedzy językowej już na starcie w gimnazjum. W tym celu odwiedzali klasy pierwsze, opowiadali o diagnozie szkolnej przekazując własne doświadczenia.  Starali się zachęcić uczniów do aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły, a przede wszystkim do udziału w różnych projektach mających na celu podniesienie znajomości języków obcych.

(więcej)

SREBRNY MEDAL Z UNIHOKEJA DLA DZIEWCZĄT Z ROCZNIKA 2002

Dnia 25.11.2014 r. w Szkole Podstawowej Nr 47 odbyły się Finały Igrzysk Miasta Białegostoku w Unihokeju Dziewcząt. W finałowym meczu, po zaciętej sportowej walce nasze dziewczynki uległy drużynie ze Szkoły Podstawowej Nr 16  zdobywając II miejsce.

Skład zespołu: Katarzyna Urban, Katarzyna Mackiewicz, Kornelia Bajsicka, Marlena Wądołkowska, Ola Szabuńko, Weronika Kieżel, Wiktoria Stokowska, Amelia Łukawska, Anita Jurgielewicz, Zosia Magusiewicz, Gabriela Kędzia, Angelika Ławreszuk.

Trener: Marzanna Sepko

PROFESJONALNA LIGA TEAKWON-DO 2014

W dniu 15 listopada 2014 w Legionowie został rozegrany III turniej w ramach Profesjonalnej Ligi Taekwon-do 2014. Zawody zgromadziły ponad 200 zawodników z 5 klubów i 4 województw. Rywalizacja była bardzo zacięta i wzbudzała wiele emocji. Zawodnicy MUKS „Stoczek 45” stawali na podium 15 razy i wywalczyli 1 złoty, 3 srebrne i 11 brązowych medali. Najlepiej poradziły sobie najmłodsze zawodniczki – tylko jedno miejsce na podium oddały rywalce. Wiktoria Kasperiuk wygrała roczną klasyfikację w tej grupie wiekowej.